Poštovani roditelji,

Obavještavamo vas da se provode upisi za jasličke i vrtićke programe, te za posebne programe Dječjeg vrtića Marjan za pedagošku godinu 2023./2024. Zahtjevi za upis djece zaprimaju se elektroničkim putem na poveznici: upisi-vrtici.split.hr od 17. svibnja (srijeda) – 24. svibnja (srijeda) 2023. god.

Poveznica za elektroničku prijavu upisi-vrtici.split.hr bit će aktivna od 17. svibnja 2023. god.

Potrebne dokumente i ostale informacije možete naći OVDJE

Dječji vrtić Marjan posvećuju veliku važnost zaštiti osobnih podataka naših korisnika. Politika zaštite osobnih podataka uređuje način postupanja s informacijama koje Dječji vrtić Marjan obrađuju odnosno prikupljaju prilikom posjeta našoj internet stranici. Napominjemo kako se obrada prikupljenih osobnih podataka temelji na jednoj od zakonitih osnova obrade u skladu s Općom uredbom o zaštiti podataka. Za potpuni tekst Politike zaštite osobnih podataka i politike kolačića molimo Vas da koristite poveznicu niže:
Prihvaćam Pročitaj više
Skip to content