U nastavku suradnje s Etnografskim muzejom, sudjelovali smo u najnovijim radionicama u sklopu projekta muzeja: Igre iz muzejskog dvorišta. Projekt je zamišljen kao prilika za sve one koji žele naučiti ponešto o starim igrama ili se prisjetiti pojedinih igara koje su bile neizostavnim dijelom djetinjstva brojnih generacija. Saznali smo kako se igra na laštik, što su zoga i trlja, kako se vrti hula hop, kako se slaže domino, što je potrebno za izradu karata, što su škatule batule…Djeca DV Koralja, skupine Ježinci jutro su provela u organiziranoj radionici upoznavajući igre koje su nekad bile zastupljene u djetinjstvu, pritom upoznavajući muzejsko okruženje i postav. U suradnji s muzejskom pedagoginjom ciklus radionica nastavljamo od jeseni.

Djeca Dv Pahuljica na radionici izrade tradicijskih torbi u Etnografskom muzeju:

Dječji vrtić Marjan posvećuju veliku važnost zaštiti osobnih podataka naših korisnika. Politika zaštite osobnih podataka uređuje način postupanja s informacijama koje Dječji vrtić Marjan obrađuju odnosno prikupljaju prilikom posjeta našoj internet stranici. Napominjemo kako se obrada prikupljenih osobnih podataka temelji na jednoj od zakonitih osnova obrade u skladu s Općom uredbom o zaštiti podataka. Za potpuni tekst Politike zaštite osobnih podataka i politike kolačića molimo Vas da koristite poveznicu niže:
Prihvaćam Pročitaj više
Skip to content