Redoviti programi:

• 10 satni vrtićki – 26 skupina
  • 6 satni – 1 skupina
  • smjenski – 2 skupine

Posebni programi (11 skupina)

odobreni od Ministarstva znanosti i obrazovanja Republike Hrvatske:

• Engleski program (10 satni) DV KORALJ, Put Skalica 11 a
  • Engleski program (10 satni) DV POTOČNICA 1, Domovinskog rata 60
  • Montessori program (10 satni, jaslice i vrtić) DV KORALJ, Put Skalica 11 a
  • Integrirani sportski program (10 satni) DV KORALJ, Put Skalica 11 a
  • Integrirani sportski program (10 satni) DV MANDALINA, Put sv. Mande 11
  • Dramsko-scenski program (10 satni) DV KAŠTELET, T. P. Marovića 4
  • Glazbeni program (10 satni) DV TAMARIN, Nazorov prilaz 2

Program predškole

Dječji vrtić Marjan Split provodi Program predškole za djecu u godini dana prije polaska u osnovnu školu. Program se provodi za djecu koja su upisana u redovne i posebne programe u DV Marjan, kao i za djecu koja nisu ranije pohađala vrtić, a u okviru postojećih odgojnih skupina. Program se odvija od 01.listopada do 31.svibnja tekuće pedagoške godine te sva djeca dobivaju na kraju potvrdnice o završenom programu koje su potrebne za upis u osnovnu školu.

Cijene programa