U suradnji s Ibis grafikom, u okviru projekta Naša mala knjižnica, DV Koralj, skupina Ježinci (Antonia Bakušić i Andrea Vujnović) pobijedila je na natječaju u kreiranju senzorno poticajne slikovnice od reciklirajućih materijala. U prilogu je možete pogledati. Nagrađeni smo s nekoliko novih slikovnica za našu skupinu.

Dječji vrtić Marjan posvećuju veliku važnost zaštiti osobnih podataka naših korisnika. Politika zaštite osobnih podataka uređuje način postupanja s informacijama koje Dječji vrtić Marjan obrađuju odnosno prikupljaju prilikom posjeta našoj internet stranici. Napominjemo kako se obrada prikupljenih osobnih podataka temelji na jednoj od zakonitih osnova obrade u skladu s Općom uredbom o zaštiti podataka. Za potpuni tekst Politike zaštite osobnih podataka i politike kolačića molimo Vas da koristite poveznicu niže:
Prihvaćam Pročitaj više
Skip to content