Vrtić Pahuljica ove godine sudjeluje u eTwinning projektu “A Journey to the Heart of Nature” zajedno sa partnerima iz Turske, Grčke, Poljske, Litve i Hrvatske. Ukupno 600 djece u dobi od 3 -16 godina sudionici su projekta. Cilj je stvoriti učinkovita i trajna okruženja za učenje koristeći moć prirode. Zdrava prehrana, planinarenje, sport, zaštita i pomoć životinjama, otkrivanje korisnih i ljekovitih biljaka, sadnja u našem dvorištu, rad sa web alatima; neke su od aktivnosti. Projekt je finaliziran sa e-časopisom, e-knjigom i e-izložbom.

Dječji vrtić Marjan posvećuju veliku važnost zaštiti osobnih podataka naših korisnika. Politika zaštite osobnih podataka uređuje način postupanja s informacijama koje Dječji vrtić Marjan obrađuju odnosno prikupljaju prilikom posjeta našoj internet stranici. Napominjemo kako se obrada prikupljenih osobnih podataka temelji na jednoj od zakonitih osnova obrade u skladu s Općom uredbom o zaštiti podataka. Za potpuni tekst Politike zaštite osobnih podataka i politike kolačića molimo Vas da koristite poveznicu niže:
Prihvaćam Pročitaj više
Skip to content