https://www.freepik.com/free-vector/exclamation-marks-doodle-typography-vector-font_34377279.htm#fromView=search&page=1&position=31&uuid=fc7a8f86-fe17-4762-b8b2-406549810554

Poštovani roditelji,

na temelju Odluke o raspisivanju izbora za zastupnike u Hrvatski sabor i Zakona o izborima zastupnika u Hrvatski sabor, dan izbora 17. travnja 2024. (srijeda)je  neradni dan i dječji vrtići neće raditi.

Zahvaljujemo na suradnji,

Ravnateljica:

mr. Ani Mrnjavac, prof.

Dječji vrtić Marjan posvećuju veliku važnost zaštiti osobnih podataka naših korisnika. Politika zaštite osobnih podataka uređuje način postupanja s informacijama koje Dječji vrtić Marjan obrađuju odnosno prikupljaju prilikom posjeta našoj internet stranici. Napominjemo kako se obrada prikupljenih osobnih podataka temelji na jednoj od zakonitih osnova obrade u skladu s Općom uredbom o zaštiti podataka. Za potpuni tekst Politike zaštite osobnih podataka i politike kolačića molimo Vas da koristite poveznicu niže:
Prihvaćam Pročitaj više
Skip to content