Poštovani roditelji,

Obavještavamo vas da se provode upisi za jasličke i vrtićke programe, te za posebne programe Dječjeg vrtića Marjan za pedagošku godinu 2024./2025.

Zahtjevi za upis djece zaprimaju se elektroničkim putem na poveznici:

https://upisi-vrtici.split.hr/

od 09. travnja (utorak) – 16. travnja (utorak) 2024. god.


Poveznica za elektroničku prijavu

https://upisi-vrtici.split.hr/

bit će aktivna od 09. travnja 2024. god.


U slučaju potrebe možete nas kontaktirati na broj: 091/2369008 u terminu od 08.30 do 14.30 sati.

Potrebne dokumente i ostale informacije možete naći OVDJE

Dječji vrtić Marjan posvećuju veliku važnost zaštiti osobnih podataka naših korisnika. Politika zaštite osobnih podataka uređuje način postupanja s informacijama koje Dječji vrtić Marjan obrađuju odnosno prikupljaju prilikom posjeta našoj internet stranici. Napominjemo kako se obrada prikupljenih osobnih podataka temelji na jednoj od zakonitih osnova obrade u skladu s Općom uredbom o zaštiti podataka. Za potpuni tekst Politike zaštite osobnih podataka i politike kolačića molimo Vas da koristite poveznicu niže:
Prihvaćam Pročitaj više
Skip to content