Učinkoviti ljudski potencijali - Vrtić po mjeri suvremene obitelji 1 (UP. 02.2.2.08.0015)

Dana 4. rujna 2018. godine započela je provedba projekta Europskog socijalnog fonda, Operativnog programa Učinkoviti ljudski potencijali” Unaprjeđenje usluga za djecu u sustavu ranog i predškolskog odgoja i obrazovanja – Vrtić po mjeri suvremene obitelji 1.

Ukupna vrijednost projekta iznosi 13.751.436,22 kn, dok se aktivnosti predviđaju u cjelokupnom trajanju od 28 mjeseci.

Nositelj projekta je Dječji vrtić Radost, dok su partnerske organizacije na projektu Dječji vrtić Marjan i Grad Split.

Svrha projektnog Poziva je financiranje projekata koji će doprinijeti usklađivanju obiteljskog i poslovnog života obitelji s djecom rane i predškolske dobi kroz unaprjeđenje usluga i produljenje radnog vremena dječjih vrtića daljnjim razvojem postojećih i/ili uvođenjem novih programa. Projekt doprinosi usklađivanju poslovnih i obiteljskih obveza i većoj zapošljivosti roditelja, posebice majki. Razvojem postojećih i posebnih, uvođenjem novih programa produljenog, smjenskog i poslijepodnevnog rada, zapošljavanjem i edukacijom odgojitelja/ica i stručnog osoblja unapređuje se sustav predškolskog odgoja, integracija djece s poteškoćama, potiče rad s darovitom djecom, a sadržaj i trajanje predškolskih programa prilagođava se realnim potrebama. Kroz razvoj, povećanje dostupnosti i kvalitete socijalne usluge preškolskog odgoja stvaraju se uvjeti za demografsku obnovu na području grada Splita, Splitsko-dalmatinske županije i Republike Hrvatske teotvaraju mogućnosti zaposlenja odgojitelja/ica istručnog osoblja.

OSNOVNE INFORMACIJEO UGOVORU O DODJELI BESPOVRATNIH SREDSTAVA

FONDEuropski socijalni fond
NAZIV PROGRAMOperativni program Učinkoviti ljudski potencijali 2014.-2020.
NAZIV POZIVAUnaprjeđenje usluga za djecu u sustavu ranog i predškolskog odgoja i obrazovanja (UP.02.2.2.08)
NAZIV PROJEKTAVrtić po mjeri suvremene obitelji 1
OZNAKA PROJEKTAUP.02.2.2.08.0015
KORISNIKDječji vrtić Radost, OIB: 04536412583
PARTNER 1Dječji vrtić Marjan, OIB: 86339280930
PARTNER 2Grad Split, OIB: 78755598868
UKUPNA VRIJEDNOST PROJEKTA13.751.436,22 HRK
UKUPNI PRIHVATLJIVI TROŠKOVI13.751.436,22 HRK
IZNOS SUFINANCIRANJA13.751.436,22 HRK
MJESTO PROVEDBE Split, Hrvatska
RAZDOBLJE PROVEDBE04.09.2018. – 04.01.2021. (28 mjeseci)
POSREDNIČKO TIJELO 1Ministarstvo za demografiju,obitelj, mlade i socijalnu politiku
POSREDNIČKO TIJELO 2Hrvatski zavod za zapošljavanje, Ured za financiranje i ugovaranje projekata EUDječji vrtić Marjan posvećuju veliku važnost zaštiti osobnih podataka naših korisnika. Politika zaštite osobnih podataka uređuje način postupanja s informacijama koje Dječji vrtić Marjan obrađuju odnosno prikupljaju prilikom posjeta našoj internet stranici. Napominjemo kako se obrada prikupljenih osobnih podataka temelji na jednoj od zakonitih osnova obrade u skladu s Općom uredbom o zaštiti podataka. Za potpuni tekst Politike zaštite osobnih podataka i politike kolačića molimo Vas da koristite poveznicu niže:
Prihvaćam Pročitaj više
Skip to content