U ovoj pedagoškoj godini u DV Koralj, Montessori skupina Periske, djeca su sudjelovala u projektu

U svijetu bajki I.B.Mažuranić. U suradnji s Gradskom knjižnicom Marko Marulić organizirana je projektna izložba brojnih dječjih radova.

Draga djeco, roditelji i kolege, u privitku je pozivnica, izložbeni plakat i opis projekta.

Radujemo se vašem dolasku!

Dječji vrtić Marjan posvećuju veliku važnost zaštiti osobnih podataka naših korisnika. Politika zaštite osobnih podataka uređuje način postupanja s informacijama koje Dječji vrtić Marjan obrađuju odnosno prikupljaju prilikom posjeta našoj internet stranici. Napominjemo kako se obrada prikupljenih osobnih podataka temelji na jednoj od zakonitih osnova obrade u skladu s Općom uredbom o zaštiti podataka. Za potpuni tekst Politike zaštite osobnih podataka i politike kolačića molimo Vas da koristite poveznicu niže:
Prihvaćam Pročitaj više
Skip to content