Tijekom travnja proveli smo brojne aktivnosti na temu očuvanja zdravlja. Neke od njih su vezane za važnost vode i obilježavanje Vodenog tjedna u suradnji s NZJZ, suradnja s roditeljima koji su održali tjelovježbu s djecom, nutricionistica Iva Tokić nam je došla u DV Koralj provesti radionicu o zdravoj prehrani, sadili smo biljke, uređivali vrt, radili zdrave napitke, a u DV Veseli dani projektne aktivnosti se odvijaju cijelu godinu.

Vodeni tjedan, DV Koralj, skupina Nanari

U DV Veseli dani projektne aktivnosti vezane uz zdravlje traju cijelu godinu (I.Strmotić, Z.Mihanović Bikić)

Dječji vrtić Marjan posvećuju veliku važnost zaštiti osobnih podataka naših korisnika. Politika zaštite osobnih podataka uređuje način postupanja s informacijama koje Dječji vrtić Marjan obrađuju odnosno prikupljaju prilikom posjeta našoj internet stranici. Napominjemo kako se obrada prikupljenih osobnih podataka temelji na jednoj od zakonitih osnova obrade u skladu s Općom uredbom o zaštiti podataka. Za potpuni tekst Politike zaštite osobnih podataka i politike kolačića molimo Vas da koristite poveznicu niže:
Prihvaćam Pročitaj više
Skip to content