U prilogu možete pogledati fotografije obilježavanja Tjedna zdravlja u DV Pahuljica u suradnji s Nastavnim zavodom za javno zdravstvo. Zahvaljujemo našim roditeljima suradnicima što su s nama pripremali zdrava jela tokom cijelog tjedna i dr.dentalne medicine Karli Mužinić na radionici očuvanja zdravlja zubi.

Dječji vrtić Marjan posvećuju veliku važnost zaštiti osobnih podataka naših korisnika. Politika zaštite osobnih podataka uređuje način postupanja s informacijama koje Dječji vrtić Marjan obrađuju odnosno prikupljaju prilikom posjeta našoj internet stranici. Napominjemo kako se obrada prikupljenih osobnih podataka temelji na jednoj od zakonitih osnova obrade u skladu s Općom uredbom o zaštiti podataka. Za potpuni tekst Politike zaštite osobnih podataka i politike kolačića molimo Vas da koristite poveznicu niže:
Prihvaćam Pročitaj više
Skip to content