Ove godine sudjelujemo s dvije skupine u obilježavanju Tjedna mozga, DV Koralj, Goldfish i DV Potočnica I, engl.program. Naglasak je na temama Neurogastronomija, Ekotoksini i zdravlje mozga te Socijalni mozak. U prilogu je program manifestacije.

Dječji vrtić Marjan posvećuju veliku važnost zaštiti osobnih podataka naših korisnika. Politika zaštite osobnih podataka uređuje način postupanja s informacijama koje Dječji vrtić Marjan obrađuju odnosno prikupljaju prilikom posjeta našoj internet stranici. Napominjemo kako se obrada prikupljenih osobnih podataka temelji na jednoj od zakonitih osnova obrade u skladu s Općom uredbom o zaštiti podataka. Za potpuni tekst Politike zaštite osobnih podataka i politike kolačića molimo Vas da koristite poveznicu niže:
Prihvaćam Pročitaj više
Skip to content