Ususret Svjetskom danu jabuka 20. listopada, brojnim aktivnostima djeca su istraživala značaj ovog važnog voća.

U DV Koralj, skupina Goldfish pripremila je sok od jabuka, Papaline su pekle štrudel, posjetili smo tržnicu, zdravstvena voditeljica čitala je prigodnu priču Zvjezdana jabuka, a pedagoginja priču Ukuhane jabuke.

Dječji vrtić Marjan posvećuju veliku važnost zaštiti osobnih podataka naših korisnika. Politika zaštite osobnih podataka uređuje način postupanja s informacijama koje Dječji vrtić Marjan obrađuju odnosno prikupljaju prilikom posjeta našoj internet stranici. Napominjemo kako se obrada prikupljenih osobnih podataka temelji na jednoj od zakonitih osnova obrade u skladu s Općom uredbom o zaštiti podataka. Za potpuni tekst Politike zaštite osobnih podataka i politike kolačića molimo Vas da koristite poveznicu niže:
Prihvaćam Pročitaj više
Skip to content