Svjetski dan čitanja naglas obilježava se svake godine prvu srijedu u veljači. Obilježava se od 2010. godine na inicijativu organizacije LitWord.

S ciljem promicanja čitanja naglas pedagoginje Antonia i Ines su ove godine čitale slikovnice iz serije Mali ljudi, veliki snovi: Bruce Lee i Ada vijugica, znanstvenica.

Bruce Lee je bio veliki majstor kung fu borilačke vještine te prvak u plesu cha-cha-cha. Iskoristili smo naše umijeće poznavanja plesa i nekih borilačkih vještina te s djecom organizirali radionicu nakon čitanja slikovnice. Zabava je bila zajamčena te smo naučili osnovne korake novih vještina. U prilogu pogledajte fotografije skupina Goldfish, Ježinci i Nanari, DV Koralj.

“Budite kao voda koja pronalazi svoj put kroz pukotine.” (Bruce Lee)

Dječji vrtić Marjan posvećuju veliku važnost zaštiti osobnih podataka naših korisnika. Politika zaštite osobnih podataka uređuje način postupanja s informacijama koje Dječji vrtić Marjan obrađuju odnosno prikupljaju prilikom posjeta našoj internet stranici. Napominjemo kako se obrada prikupljenih osobnih podataka temelji na jednoj od zakonitih osnova obrade u skladu s Općom uredbom o zaštiti podataka. Za potpuni tekst Politike zaštite osobnih podataka i politike kolačića molimo Vas da koristite poveznicu niže:
Prihvaćam Pročitaj više
Skip to content