DV Marjan NTC

Dragi roditelji,

već smo vam prikazali nekoliko NTC vježbi na našoj stranici (iz knjige Što veseli malog tigra). Riječ je o znanstveno utemeljenom sustavu ranog poticanja inteligencije kroz igru.

Sad vam predlažemo link Vrijeme za NTC-vrijeme za igru i učenje putem kojeg se pobliže možete upoznati s NTC programom– svakodnevno stručnjaci objavljuju ZADATAK ili SAVJET „NTC sistem učenja“. Planirane igre su stimulativne za djecu, razvijaju pažnju, koncentraciju, kreativnost, matematičko-logičke sposobnosti, a pojedine i motoričke sposobnosti.

Link: https://ntcucenje.com/vreme-za-ntc/

Dječji vrtić Marjan posvećuju veliku važnost zaštiti osobnih podataka naših korisnika. Politika zaštite osobnih podataka uređuje način postupanja s informacijama koje Dječji vrtić Marjan obrađuju odnosno prikupljaju prilikom posjeta našoj internet stranici. Napominjemo kako se obrada prikupljenih osobnih podataka temelji na jednoj od zakonitih osnova obrade u skladu s Općom uredbom o zaštiti podataka. Za potpuni tekst Politike zaštite osobnih podataka i politike kolačića molimo Vas da koristite poveznicu niže:
Prihvaćam Pročitaj više
Skip to content