U DV Koralj, skupini Zvjezdice ostvarili smo suradnju s profesorima Prirodoslovno-matematičkog fakulteta koji su osmislili i održali radionicu iz robotike i programiranja u okviru koje su naša djeca puno učila i istraživala. Zahvaljujemo se našima vanjskim suradnicima: prof. G. Zaharija, M. Mladenović, D. Krpan, asistentica A. Prnjak, studentice B. Ivković, D. Varešković.

Dječji vrtić Marjan posvećuju veliku važnost zaštiti osobnih podataka naših korisnika. Politika zaštite osobnih podataka uređuje način postupanja s informacijama koje Dječji vrtić Marjan obrađuju odnosno prikupljaju prilikom posjeta našoj internet stranici. Napominjemo kako se obrada prikupljenih osobnih podataka temelji na jednoj od zakonitih osnova obrade u skladu s Općom uredbom o zaštiti podataka. Za potpuni tekst Politike zaštite osobnih podataka i politike kolačića molimo Vas da koristite poveznicu niže:
Prihvaćam Pročitaj više
Skip to content