Dana 06.10.2022. djeca iz DV Veseli dani (odgojitelji Maja Jukić i Dijana Teklić) u sklopu projekta „ZANATI“ posjetili su Obrtnu tehničku školu Split.

Boravili smo u različitim učionicama:

-Računalna učionica(prof.Ivan Špar,mag.ing.)

– Radionica strojne obrade (prof. Damir Mišić razred 1.c2 – Autolimari)

– Radionica ručne obrade (prof. Nikola Ursić razred 1.c1 – Automehaničari)

– Radionica kućnih instalacija (prof. Mislav Maljković razred 3.i1 TES pomoćni vodoinstalateri)

– Stolarska radionica (prof. Zvonimir Jerčić i defektolog Vlatka Arančić Krstulović – razred 3.i2 TES pomoćni stolari)

Tijekom razgledavanja imali smo prigodu vidjeti predmete i strojeve nastale u tim radionicama (električni romobil,formulu,solarne panele,ručne alate, predmete od drva). Najveći interes djece izazvao je karet koji je osvojio prvo mjesto na natjecanju. Na kraju posjeta dobili smo na poklon zanimljivi drveni kalendar.

Izjave djece nakon posjeta:

Kiara:“U školi su mi se svidjele medalje  na peharu.Vidjela sam bušilice,čekiće i ono što su barbe radile.Teta nam je pokazivala nešto s vidom, a ja sam rekla da se zid probuši bušilicom i stavi vida.“

Stipe:“Najdraže  mi je bilo tamo gdje radiju cijevi.Imaju peglu,ali ne maminu i sastave cijevi da bude jedna.U našoj kući te su cijevi unutra u zidu i prolazi voda na špinu za pit.“

Josip:“Spuštali smo se niz skale da vidimo nešto zanimljivo. Vidili smo auto,to rade učenici auto-popravljači. Ja ću ići u srednju školu autobusom i to broj 9!“

Dječji vrtić Marjan posvećuju veliku važnost zaštiti osobnih podataka naših korisnika. Politika zaštite osobnih podataka uređuje način postupanja s informacijama koje Dječji vrtić Marjan obrađuju odnosno prikupljaju prilikom posjeta našoj internet stranici. Napominjemo kako se obrada prikupljenih osobnih podataka temelji na jednoj od zakonitih osnova obrade u skladu s Općom uredbom o zaštiti podataka. Za potpuni tekst Politike zaštite osobnih podataka i politike kolačića molimo Vas da koristite poveznicu niže:
Prihvaćam Pročitaj više
Skip to content