Odgojiteljice Ana Lazarević i Ivana Baričević su 9. travnja 2022. prezentirale temu “Reggio koncepcija kao inspiracija u oblikovanju prostorno-materijalnog okruženja” na međunarodnoj znanstveno stručnoj online konferenciji “Što nas uči Reggio” u organizaciji zajednice učenja Ennea i Odsjeka za pedagogiju na Filozofskom fakultetu u Zagreb.

Dječji vrtić Marjan posvećuju veliku važnost zaštiti osobnih podataka naših korisnika. Politika zaštite osobnih podataka uređuje način postupanja s informacijama koje Dječji vrtić Marjan obrađuju odnosno prikupljaju prilikom posjeta našoj internet stranici. Napominjemo kako se obrada prikupljenih osobnih podataka temelji na jednoj od zakonitih osnova obrade u skladu s Općom uredbom o zaštiti podataka. Za potpuni tekst Politike zaštite osobnih podataka i politike kolačića molimo Vas da koristite poveznicu niže:
Prihvaćam Pročitaj više
Skip to content