pexels-yan-krukau-8613146

Dragi roditelji,

kako bi olakšali svima ovo izazovno razdoblje izolacije, na našoj web stranici objavljivat ćemo igre, aktivnosti, ideje koje možete provoditi s djecom kod kuće. Nadamo se da ćemo tako, kroz zajedničko druženje, boravak u zatvorenom Vama i djeci učiniti zanimljivim, kreativnim i zabavnim.

Tko kaže da se ne mogu izvoditi lako i jednostavno i u sobi?

Link je preuzet sa Youtube kanala Jumpin Honey.

Za djecu polaznike Integriranog sportskog programa potreban je samo podsjetnik na vježbe koje oni već poznaju.

Animirajte ih tako da  Vi imenujete vježbu, a oni ju demonstriraju. Nadamo se da ćete im se pridružiti u izvođenju te se zajedno razgibati.

1. Komarci, ose, pčele….smrdljivi??
  2. Da da , Ne ne
  3. Plivanje s rukama (“muško”/kraul, “žensko”/prsno, leđno)
  4. Mašina za robu
  5. Leptirić