Dragi roditelji

 u ponedjeljak 15. veljače 2021. u programu Radija Sunce s početkom u 10.30 emitirala druga emisija „ Splitski tići i njihovi vrtići“.

U emisiji pod temom “Kad je dijete spremno za školu?” gostovale su članice našeg stručnog tima:

 psihologinja Najda Čajo, 

pedagoginja Antonia Radeljak Gudelj i

logopedinja Tina Perić ,

te predškolci iz DV Koralj

emisiju možete poslušati ovdje:

https://we.tl/t-BxQp6zYv9q

Dječji vrtić Marjan posvećuju veliku važnost zaštiti osobnih podataka naših korisnika. Politika zaštite osobnih podataka uređuje način postupanja s informacijama koje Dječji vrtić Marjan obrađuju odnosno prikupljaju prilikom posjeta našoj internet stranici. Napominjemo kako se obrada prikupljenih osobnih podataka temelji na jednoj od zakonitih osnova obrade u skladu s Općom uredbom o zaštiti podataka. Za potpuni tekst Politike zaštite osobnih podataka i politike kolačića molimo Vas da koristite poveznicu niže:
Prihvaćam Pročitaj više
Skip to content