Ove pedagoške godine ponovno smo ostvarili suradnju s Ministarstvom kulture i medija te je u sklopu projekta Ruksak pun kulture 17.listopada realizirana radionica na temu Kamishibai pripovijedanja u DV Koralj, engleski program. Forma je to tradicionalnog japanskog kazališta, pripovijedanje uz pomoć slika. Predstavlja spoj likovne umjetnosti, književnosti i kazališta. Razvija maštu, likovnu i govornu izražajnost te komunikacijske i jezične vještine. Nakon predstave održana je radionica na kojoj su polaznici vrtića pokazali svoju kreativnost te su napravili svoju kamišibaj predstavu pod nazivom “Avanture maloga Juju”. Zahvaljujemo izvrsnim voditeljima i osnivačima zagrebačke udruge Kozlići, Veri Pfaff i Relji Dušek na suradnji i edukaciji. Predivno drveno kazalište nam je ostavljeno na poklon te su odgojiteljice Ivona Buzov, Anita Kunčić, pedagoginja Antonia Radeljak Gudelj s djecom nastavile sa stvaranjem novih priča i pripovijedanjem po drugim skupinama.

Dječji vrtić Marjan posvećuju veliku važnost zaštiti osobnih podataka naših korisnika. Politika zaštite osobnih podataka uređuje način postupanja s informacijama koje Dječji vrtić Marjan obrađuju odnosno prikupljaju prilikom posjeta našoj internet stranici. Napominjemo kako se obrada prikupljenih osobnih podataka temelji na jednoj od zakonitih osnova obrade u skladu s Općom uredbom o zaštiti podataka. Za potpuni tekst Politike zaštite osobnih podataka i politike kolačića molimo Vas da koristite poveznicu niže:
Prihvaćam Pročitaj više
Skip to content