Tijekom listopada skupina Goldfish, DV Koralj i DV Veseli dani posjetili su izložbeni prostor Pomorskog muzeja i sudjelovali na radionicama Škrinje i Amfore. Na idućoj radionici skupina Zvjezdice, DV Koralj i DV Pahuljica sudjelovat će na radionici Zastave.

Radujemo se novim poticajima i druženjima.

Dječji vrtić Marjan posvećuju veliku važnost zaštiti osobnih podataka naših korisnika. Politika zaštite osobnih podataka uređuje način postupanja s informacijama koje Dječji vrtić Marjan obrađuju odnosno prikupljaju prilikom posjeta našoj internet stranici. Napominjemo kako se obrada prikupljenih osobnih podataka temelji na jednoj od zakonitih osnova obrade u skladu s Općom uredbom o zaštiti podataka. Za potpuni tekst Politike zaštite osobnih podataka i politike kolačića molimo Vas da koristite poveznicu niže:
Prihvaćam Pročitaj više
Skip to content