DV Marjan preporuke

Dragi roditelji,

ovdje možete preuzeti dokument s preporukama korisnih materijala za igru i učenje za djecu, prijedloge predstava, crtanih filmova i emisija, te slikovnica koje su objavljene u stručnom časopisu Dijete, vrtić, obitelj koji se bavi temama o odgoju i obrazovanju djece rane i predškolske dobi. Novi broj časopisa je objavljen u izvanrednom online izdanju pod temom:

Kad vrtić ne radi: kako pružiti podršku roditeljima i djeci u uvjetima fizičke distance.

Izvor: stručni časopis Dijete, vrtić, obitelj u nakladi i pod uredništvom pučkog učilišta Korak po korak