U suradnji s pedagoginjom i učiteljicama OŠ Skalice i ove godine naše odgojiteljice i pedagoginja su s djecom predškolcima DV Koralja posjetili školu i družili se s učenicima razredne nastave. Posjet uvijek bude posebno iskustvo. Djeca upoznaju školsko okruženje, druže se s učenicima i vide neke stare prijatelje koji su nekad išli u vrtić. Zahvaljujući kvalitetnim koracima prijelaza iz vrtića u školu, na jesen krećemo malo spremniji!

Dječji vrtić Marjan posvećuju veliku važnost zaštiti osobnih podataka naših korisnika. Politika zaštite osobnih podataka uređuje način postupanja s informacijama koje Dječji vrtić Marjan obrađuju odnosno prikupljaju prilikom posjeta našoj internet stranici. Napominjemo kako se obrada prikupljenih osobnih podataka temelji na jednoj od zakonitih osnova obrade u skladu s Općom uredbom o zaštiti podataka. Za potpuni tekst Politike zaštite osobnih podataka i politike kolačića molimo Vas da koristite poveznicu niže:
Prihvaćam Pročitaj više
Skip to content