Poštovani roditelji predškolaca,

pozivamo Vas na predavanje ZRELOST DJETETA ZA POLAZAK U ŠKOLU,

koje će se održati u dvorani DV MANDALINA dana:

  • 19. siječnja 2023. (četvrtak), u 17 sati, za roditelje DV Mandalina, DV Tamarin i DV Grdelin
  • 24. siječnja 2023. (utorak), u 17 sati, za roditelje DV Kaštelet, DV Gajeta i DV Kekec

Izlagači: Zrinka Marović, pedagog i Lucija Bubić, psiholog

Dječji vrtić Marjan posvećuju veliku važnost zaštiti osobnih podataka naših korisnika. Politika zaštite osobnih podataka uređuje način postupanja s informacijama koje Dječji vrtić Marjan obrađuju odnosno prikupljaju prilikom posjeta našoj internet stranici. Napominjemo kako se obrada prikupljenih osobnih podataka temelji na jednoj od zakonitih osnova obrade u skladu s Općom uredbom o zaštiti podataka. Za potpuni tekst Politike zaštite osobnih podataka i politike kolačića molimo Vas da koristite poveznicu niže:
Prihvaćam Pročitaj više
Skip to content