U suradnji s OŠ Spinut i pedagoginjom Fadilom Zoranić i ove godine posjetili su nas odgojno-obrazovni djelatnici kako bi tijekom par sati promatrali naš način rada, razmijenili zajednička znanja i iskustva. Ovaj put družili smo se dvjema učiteljicama iz Španjolske. Dočekale su ih ravnateljica Ani Mrnjavac i pedagoginja Antonia Radeljak Gudelj i predstavile glavne značajke naše ustanove s naglaskom na DV Koralj u kojem su boravile. Nakon obilaska svih skupina, učiteljice su se zadržale u Montessori skupini Periske kako bi stekle uvid u kurikulum skupine. Odgojiteljice Zorana Plazonić i Gordana Goreta i pedagoginja su prezentirale su razne projekte i aktivnosti skupine s posebnim naglaskom na vrijednosti Montessori pedagogije, načela održivog razvoja i ekološke osviještenosti koje njeguju u djece.

Dječji vrtić Marjan posvećuju veliku važnost zaštiti osobnih podataka naših korisnika. Politika zaštite osobnih podataka uređuje način postupanja s informacijama koje Dječji vrtić Marjan obrađuju odnosno prikupljaju prilikom posjeta našoj internet stranici. Napominjemo kako se obrada prikupljenih osobnih podataka temelji na jednoj od zakonitih osnova obrade u skladu s Općom uredbom o zaštiti podataka. Za potpuni tekst Politike zaštite osobnih podataka i politike kolačića molimo Vas da koristite poveznicu niže:
Prihvaćam Pročitaj više
Skip to content