Odgojno-obrazovna skupina Nanari u DV Koralj (odgojiteljice Vita Šodan i Ivana Kovačić), u suradnji s roditeljem iz skupine, posjetila je gradski stadion i muzej “Poljud” . Djecu je posebno oduševilo dogovoreno druženje s nogometašem NK “Hajduk”, Markom Livajom.

Dječji vrtić Marjan posvećuju veliku važnost zaštiti osobnih podataka naših korisnika. Politika zaštite osobnih podataka uređuje način postupanja s informacijama koje Dječji vrtić Marjan obrađuju odnosno prikupljaju prilikom posjeta našoj internet stranici. Napominjemo kako se obrada prikupljenih osobnih podataka temelji na jednoj od zakonitih osnova obrade u skladu s Općom uredbom o zaštiti podataka. Za potpuni tekst Politike zaštite osobnih podataka i politike kolačića molimo Vas da koristite poveznicu niže:
Prihvaćam Pročitaj više
Skip to content