U sklopu projekta “Za dobre vibre čitaj libre” Gradske knjižnice Marko Marulić i Splitsko-dalmatinske županije nabavljena je pokretna knjižnica-Bibliobus s ciljem razvoja čitalačkih kompetencija i dostupnosti knjižne građe što većem broju ljudi. Bibliobus je 26.5. bilo moguće posjetiti i upoznati se s brojnim slikovnicama što su naši brojni vrtići napravili. U otvaranju manifestacije sudjelovao je s dramsko-scenskom točkom naš DV Kaštelet.

Dječji vrtić Marjan posvećuju veliku važnost zaštiti osobnih podataka naših korisnika. Politika zaštite osobnih podataka uređuje način postupanja s informacijama koje Dječji vrtić Marjan obrađuju odnosno prikupljaju prilikom posjeta našoj internet stranici. Napominjemo kako se obrada prikupljenih osobnih podataka temelji na jednoj od zakonitih osnova obrade u skladu s Općom uredbom o zaštiti podataka. Za potpuni tekst Politike zaštite osobnih podataka i politike kolačića molimo Vas da koristite poveznicu niže:
Prihvaćam Pročitaj više
Skip to content