Povodom početka nove pedagoške godine, gradonačelnik Ivica Puljak sa svojim suradnicima posjetio je jutros Dječji vrtić Koralj na Skalicama gdje je razgovarao s djelatnicima, djecom i roditeljima te im svima poželio uspješnu i veselu vrtićku godinu. Održao je kratki radni sastanak s ravnateljicom Ani Mrnjavac i stručnim timom Vrtića.

Dječji vrtić Marjan posvećuju veliku važnost zaštiti osobnih podataka naših korisnika. Politika zaštite osobnih podataka uređuje način postupanja s informacijama koje Dječji vrtić Marjan obrađuju odnosno prikupljaju prilikom posjeta našoj internet stranici. Napominjemo kako se obrada prikupljenih osobnih podataka temelji na jednoj od zakonitih osnova obrade u skladu s Općom uredbom o zaštiti podataka. Za potpuni tekst Politike zaštite osobnih podataka i politike kolačića molimo Vas da koristite poveznicu niže:
Prihvaćam Pročitaj više
Skip to content