U sklopu obilježavanja Dana kruha, svečanosti koja se još uvijek njeguje u vrtićima, djeca skupine Dupini i Papaline, DV Koralj, posjetila su Antoničin mlin u Žrnovnici. Prisustvovala su edukativnoj radionici i pripremi krušnih proizvoda na seoskom gospodarstvu.

Dječji vrtić Marjan posvećuju veliku važnost zaštiti osobnih podataka naših korisnika. Politika zaštite osobnih podataka uređuje način postupanja s informacijama koje Dječji vrtić Marjan obrađuju odnosno prikupljaju prilikom posjeta našoj internet stranici. Napominjemo kako se obrada prikupljenih osobnih podataka temelji na jednoj od zakonitih osnova obrade u skladu s Općom uredbom o zaštiti podataka. Za potpuni tekst Politike zaštite osobnih podataka i politike kolačića molimo Vas da koristite poveznicu niže:
Prihvaćam Pročitaj više
Skip to content