Ove godine na Olimpijskom festivalu vrtića sudjelovali su naši vrtići Mandalina, Koralj i Crvenkapica. Čestitke našoj djeci i odgojiteljima na trudu i aktivnom angažmanu. Ekipa iz DV Mandalina s odgojiteljima Antom Žuvelom i Marijom Horvat vratila se s nekoliko medalja: trčanje 2. mjesto, skok u dalje 3. mjesto, dječaci štafeta 1. mjesto, djevojčice nogomet 3. mjesto, djevojčice štafeta 1. mjesto, dječaci sveukupno 1 mjesto, djevojčice sveukupno 2. mjesto te ukupno od svih vrtića 2. mjesto. Fotografije u prilogu.

Dječji vrtić Marjan posvećuju veliku važnost zaštiti osobnih podataka naših korisnika. Politika zaštite osobnih podataka uređuje način postupanja s informacijama koje Dječji vrtić Marjan obrađuju odnosno prikupljaju prilikom posjeta našoj internet stranici. Napominjemo kako se obrada prikupljenih osobnih podataka temelji na jednoj od zakonitih osnova obrade u skladu s Općom uredbom o zaštiti podataka. Za potpuni tekst Politike zaštite osobnih podataka i politike kolačića molimo Vas da koristite poveznicu niže:
Prihvaćam Pročitaj više
Skip to content