vrtic-marjan-obavijesti

Poštovani,

U prilogu je Ugovor o neposrednim pravima i obvezama u ostvarivanju programa dječjih vrtića i jaslica.

Ovaj Ugovor potpisuju oba roditelja/staratelja, osim u slučaju kad jedan roditelj ostvaruju roditeljsku skrb.

Samo u iznimnim slučajevima (duža odsutnost i sl.) Ugovor može potpisati jedan roditelj, premda oba ostvaruju roditeljsku skrb, i to na način da isti s punom odgovornošću jamči suglasnost drugog roditelja s upisom djeteta u Vrtić po uvjetima iz Ugovora.

Ugovor se potpisuje u dva primjerka. Potpisane ugovore potrebno je donijeti na protokol u Upravu Vrtića na adresu Put sv. Mande 11, Split, u vremenu od 08.00 do 13.00 sati do 30.06.2023. god.

Dječji vrtić Marjan posvećuju veliku važnost zaštiti osobnih podataka naših korisnika. Politika zaštite osobnih podataka uređuje način postupanja s informacijama koje Dječji vrtić Marjan obrađuju odnosno prikupljaju prilikom posjeta našoj internet stranici. Napominjemo kako se obrada prikupljenih osobnih podataka temelji na jednoj od zakonitih osnova obrade u skladu s Općom uredbom o zaštiti podataka. Za potpuni tekst Politike zaštite osobnih podataka i politike kolačića molimo Vas da koristite poveznicu niže:
Prihvaćam Pročitaj više
Skip to content