Knjiga je vrjednija od svih spomenika jer ona sama gradi spomenike u srcu onoga koji je čita. 

Egipatska izreka

I ove godine obilježili smo Noć knjige (21.4.-24.4.) u brojnim skupinama.

Posebne zahvale našim dragim roditeljima skupine Goldfish, DV Koralj– partnerima u kreiranju kurikuluma skupine i sukonstruiranju odgojno-obrazovnih sadržaja. Nekoliko radionica nastavilo se nadalje te možemo reći da je oformljen Book club Goldfish za koji ćemo se truditi da živi i dalje. Iz tjedna u tjedan družimo se s roditeljima koji iniciraju aktivnosti i pomno biraju priče u skupini. Nebrojeno novih priča živi u našoj skupini: Gospođica Hoću, Vuk koji je želio biti druge boje, Kratkovidna žirafa, Četiri godišnja doba, Psića je strah odlaska doktoru, Ne treba ti se svidjeti, trebaš samo kušati i pružaju nam dodatne poticaje za rad. Preporučamo i Naopake bajke kojima se već dugo vraćamo. Bajke drukčijeg početka i završetka. Vukovi i zmajevi znaju biti dobri, princeze nikoga ne čekaju, kuhari čudnovato spremaju jela..uz pregršt smijeha dodatno smo osmišljavali tijek i kraj bajki, dodavali likove, napisali svoju bajku.

U jasličnoj skupini Školjkice zahvaljujemo se dragim mamama suradnicama Anji, Jeleni, Mariji na druženju uz priče.

Dječji vrtić Marjan posvećuju veliku važnost zaštiti osobnih podataka naših korisnika. Politika zaštite osobnih podataka uređuje način postupanja s informacijama koje Dječji vrtić Marjan obrađuju odnosno prikupljaju prilikom posjeta našoj internet stranici. Napominjemo kako se obrada prikupljenih osobnih podataka temelji na jednoj od zakonitih osnova obrade u skladu s Općom uredbom o zaštiti podataka. Za potpuni tekst Politike zaštite osobnih podataka i politike kolačića molimo Vas da koristite poveznicu niže:
Prihvaćam Pročitaj više
Skip to content