Tijekom lipnja posjetili smo Galeriju Emanuela Vidovića, Galeriju Meštrović i Arheološki muzej. Zahvaljujemo se muzejskim pedagoginjama Mariji i Iris na suradnji.

U prilogu fotografije skupina Goldfish i Montessori Periske, DV Koralj i DV Pahuljica.

Dječji vrtić Marjan posvećuju veliku važnost zaštiti osobnih podataka naših korisnika. Politika zaštite osobnih podataka uređuje način postupanja s informacijama koje Dječji vrtić Marjan obrađuju odnosno prikupljaju prilikom posjeta našoj internet stranici. Napominjemo kako se obrada prikupljenih osobnih podataka temelji na jednoj od zakonitih osnova obrade u skladu s Općom uredbom o zaštiti podataka. Za potpuni tekst Politike zaštite osobnih podataka i politike kolačića molimo Vas da koristite poveznicu niže:
Prihvaćam Pročitaj više
Skip to content