Maskenbal smo obilježili originalnim kostimima i maskama, raznim igrama i plesom, porukama u balonima otpuštali strahove i zaželjeli neke želje, uživali u krafnama, suočili se s Krnjom, šetali gradom..svaki vrtić je odabrao svoj način. Pogledajte kako nam je bilo u fotogaleriji.

Pogledajte putem linka naš DV Tamarin (glazbeni program, odgojiteljica Blanša Bašić) i djecu odjevenu u glazbene note u šetnji gradom.

https://dalmatinskiportal.hr/zivot/cuvaju-tradiciju-najmladi-splicani-maskirani-u-note-prosetali-gradom/160942

Dječji vrtić Marjan posvećuju veliku važnost zaštiti osobnih podataka naših korisnika. Politika zaštite osobnih podataka uređuje način postupanja s informacijama koje Dječji vrtić Marjan obrađuju odnosno prikupljaju prilikom posjeta našoj internet stranici. Napominjemo kako se obrada prikupljenih osobnih podataka temelji na jednoj od zakonitih osnova obrade u skladu s Općom uredbom o zaštiti podataka. Za potpuni tekst Politike zaštite osobnih podataka i politike kolačića molimo Vas da koristite poveznicu niže:
Prihvaćam Pročitaj više
Skip to content