DV Marjan - Korištenje digitalne tehnologije u predškolskoj dobi - poziv na predavanje

Obavještavamo vas da će se u sklopu 14. Tjedna psihologije koji se u cijeloj RH obilježava od 15. do 21. veljače 202. godine pod naslovom „ Briga za sebe, briga za druge„ održati predavanje  „Korištenje digitalne tehnologije u predškolskoj dobi„ koje će održati prof. Ivana Ferić, psihologinja u DV Selca, Brač i prof. Najda Čajo, DV Marjan Split. Predavanje će se održati preko ZOOM aplikacije dana 17. veljače ( srijeda) s početkom u 17,00 sati.

Također na ovom linku možete vidjeti ostala događanja u sklopu 14. tjedna psihologije koja će se održati u Splitu