DV Marjan - Korištenje digitalne tehnologije u predškolskoj dobi - poziv na predavanje

Obavještavamo vas da će se u sklopu 14. Tjedna psihologije koji se u cijeloj RH obilježava od 15. do 21. veljače 202. godine pod naslovom „ Briga za sebe, briga za druge„ održati predavanje  „Korištenje digitalne tehnologije u predškolskoj dobi„ koje će održati prof. Ivana Ferić, psihologinja u DV Selca, Brač i prof. Najda Čajo, DV Marjan Split. Predavanje će se održati preko ZOOM aplikacije dana 17. veljače ( srijeda) s početkom u 17,00 sati.

Također na ovom linku možete vidjeti ostala događanja u sklopu 14. tjedna psihologije koja će se održati u Splitu

Dječji vrtić Marjan posvećuju veliku važnost zaštiti osobnih podataka naših korisnika. Politika zaštite osobnih podataka uređuje način postupanja s informacijama koje Dječji vrtić Marjan obrađuju odnosno prikupljaju prilikom posjeta našoj internet stranici. Napominjemo kako se obrada prikupljenih osobnih podataka temelji na jednoj od zakonitih osnova obrade u skladu s Općom uredbom o zaštiti podataka. Za potpuni tekst Politike zaštite osobnih podataka i politike kolačića molimo Vas da koristite poveznicu niže:
Prihvaćam Pročitaj više
Skip to content