Iskoristivši poticaje kao što su: slikovnica s receptima Vuk koji je ispao iz bajke, Juha od bundeve, Pojedi sav špinat, zlatokoso koje su posudili u knjižnici, šetnja do lokalne tržnice i skupljanje brojnih jesenskih plodova u prirodi, djeca u DV Veseli dani (odgojiteljice Ivana Strmotić i Zorana Mihanović Bikić) su iz tjedna u tjedan spremala ukusna jela-kolač od jabuka, zdrave sokove, kompot, juhu od bundeve. Ojačali su imunitet za zimu i uživali u kuhanju i pripremi njihove kuharice.

Dječji vrtić Marjan posvećuju veliku važnost zaštiti osobnih podataka naših korisnika. Politika zaštite osobnih podataka uređuje način postupanja s informacijama koje Dječji vrtić Marjan obrađuju odnosno prikupljaju prilikom posjeta našoj internet stranici. Napominjemo kako se obrada prikupljenih osobnih podataka temelji na jednoj od zakonitih osnova obrade u skladu s Općom uredbom o zaštiti podataka. Za potpuni tekst Politike zaštite osobnih podataka i politike kolačića molimo Vas da koristite poveznicu niže:
Prihvaćam Pročitaj više
Skip to content