DV Marjan

Tijekom listopada i studenog prof. talijanskog jezika Helena Bilić održala je niz radionica ranog učenja talijanskog jezika u okviru projekta I primi passi italiani u DV Koralj: skupinama Dupini, Nanari, Goldfish i Papaline

Tijekom radionica djeca su učila nove pojmove, boje, brojeve uz glazbu, ples, priče, edukativne listiće, prezentacije ..itd.

O radionicama možete pročitati i na stranici Zajednice Talijana koja je financirala projekt: https://m.facebook.com/100064670140357/posts/247928657372804/ i u talijanskim novinama La voce del popolo:

https://lavoce.hr/attualita/a-spalato-primi-passi-ditaliano-allasilo

Djeca su dobila diplome nakon održanih radionica i uručila zahvalnice voditeljici.

Zahvaljujemo se našoj voditeljici Heleni na suradnji i radujemo se nastavku projekta.

U fotogaleriji su priložene fotografije radionica.

Dječji vrtić Marjan posvećuju veliku važnost zaštiti osobnih podataka naših korisnika. Politika zaštite osobnih podataka uređuje način postupanja s informacijama koje Dječji vrtić Marjan obrađuju odnosno prikupljaju prilikom posjeta našoj internet stranici. Napominjemo kako se obrada prikupljenih osobnih podataka temelji na jednoj od zakonitih osnova obrade u skladu s Općom uredbom o zaštiti podataka. Za potpuni tekst Politike zaštite osobnih podataka i politike kolačića molimo Vas da koristite poveznicu niže:
Prihvaćam Pročitaj više
Skip to content