U ovoj pedagoškoj godini program obilježavanja Festivala znanosti bio je posebno raznolik i zanimljiv. Osim brojnih aktivnosti, iskoristili smo više vanjske prostore za realizaciju raznih eksperimenata te surađivali s roditeljima koji su također s djecom provodili pokuse.

Istraživanje crnih rupa i putovanja kroz vrijeme i prostor u DV POTOČNICA 1, engleski program

U DV KORALJ aktivnosti poticanja rane znanstvene pismenosti s djecom smo provodili na dvorištu, u skupinama, knjižnici, uz suradnju s našim roditeljima.

Aktivnosti u DV PAHULJICA I DV VESELI DANI. U prilogu je i opis projekta Život puževa u DV VESELI DANI.

Pripremili: odgojitelji DV KORALJ, DV VESELI DANI, DV PAHULJICA, DV POTOČNICA i pedagoginja

Dječji vrtić Marjan posvećuju veliku važnost zaštiti osobnih podataka naših korisnika. Politika zaštite osobnih podataka uređuje način postupanja s informacijama koje Dječji vrtić Marjan obrađuju odnosno prikupljaju prilikom posjeta našoj internet stranici. Napominjemo kako se obrada prikupljenih osobnih podataka temelji na jednoj od zakonitih osnova obrade u skladu s Općom uredbom o zaštiti podataka. Za potpuni tekst Politike zaštite osobnih podataka i politike kolačića molimo Vas da koristite poveznicu niže:
Prihvaćam Pročitaj više
Skip to content