Pisali smo o divnoj manifestaciji koju već druge godine u DV Marjan organiziramo u suradnji sa Savezom društava Naša djeca i Centrom Rastimo zajedno. Zahvaljujemo se svim našim roditeljima koji se rado odazovu i sudjeluju u Festivalu. Pogledajte kako nam je bilo na fotografijama vrtićia koji su sudjelovali: DV Koralj, DV Crvenkapica, DV Pčelica, DV Pahuljica.

Dječji vrtić Marjan posvećuju veliku važnost zaštiti osobnih podataka naših korisnika. Politika zaštite osobnih podataka uređuje način postupanja s informacijama koje Dječji vrtić Marjan obrađuju odnosno prikupljaju prilikom posjeta našoj internet stranici. Napominjemo kako se obrada prikupljenih osobnih podataka temelji na jednoj od zakonitih osnova obrade u skladu s Općom uredbom o zaštiti podataka. Za potpuni tekst Politike zaštite osobnih podataka i politike kolačića molimo Vas da koristite poveznicu niže:
Prihvaćam Pročitaj više
Skip to content