Montessori obrazovno-odgojna skupina Periske iz DV Koralj uključila se u eTwinning projekt „If there are bees, there is life“. Ciljevi projekta su smanjiti strah od pčela temeljen na krivim informacijama, te podizanje svijesti kod djece o odnosu pčela i okoliša. Kroz projekt će se djeci ukazati na važnost očuvanja pčela, koje iako su tako male imaju vrlo važnu ulogu u našim životima. Zahvaljujući njihovom oprašivanju cvijeća nastaje većina hrane koju jedemo. U ovom projektu djeca će kroz razne aktivnosti u kojima će se prožimati umjetnost, književnost, igranje uloga učiti o složenom ponašanju i komunikaciji pčela.