Montessori obrazovno-odgojna skupina Periske iz DV Koralj sudjelovala je u eTwinning projektu „If there are bees, there is life“ o kojem smo pisali ranije, a sad nam stižu dobre vijesti da je projekt nagrađen Europskom oznakom kvalitete. Posebne zasluge idu djeci koja su sudjelovala u projektu te nagrađenim odgojiteljicama Gordani Goreti i Zorani Plazonić. Europska oznaka kvalitete ocjenjuje rad svih nastavnika i učenika koji sudjeluju u eTwinning projektu. Projekti koji dobivaju Europsku oznaku kvalitete su oni koji su najviše rangirani među onima koji su dobili Nacionalnu oznaku kvalitete. Ovakvi projekti predstavljaju primjere uspješne europske suradnje .