Odgojno obrazovna skupina vrtića Pahuljica (odgojiteljice Linda Podrug Krstulović, Gordana Mijić i pedagog Antonia Radeljak Gudelj) ove godine sudjeluju u eTwinning projektu “Space detectives.”  Zajedno sa projektnim partnerima iz Turske, Poljske, Grčke, Rumunjske i Španjolske; djeca su se upoznala sa svemirom i sunčevim sustavom. Istraživali su planete, najpoznatije astronaute, gdje se nalazimo u svemiru, zbog čega je Zemlja jedini pogodan planet za život u cijelom svemiru.  Preoblikovanje prostorno-materijalnog okruženja  poticalo je na istraživanje i promišljanje. Tijekom projekta, komunikacijom na Twinspace-u, djeca su poboljšavala kompetencije na stranom jeziku, kao i digitalne kompetencije. Kreativno su se izražavali, timski surađivali, a  ono najvažnije – osvijestili važnost očuvanja planete Zemlje. Aktivnim angažmanom, odabirali su zanimljive aktivnosti koje su za njih svrhovite. Njihovu slikovnicu možete pogledati na linku:

Dječji vrtić Marjan posvećuju veliku važnost zaštiti osobnih podataka naših korisnika. Politika zaštite osobnih podataka uređuje način postupanja s informacijama koje Dječji vrtić Marjan obrađuju odnosno prikupljaju prilikom posjeta našoj internet stranici. Napominjemo kako se obrada prikupljenih osobnih podataka temelji na jednoj od zakonitih osnova obrade u skladu s Općom uredbom o zaštiti podataka. Za potpuni tekst Politike zaštite osobnih podataka i politike kolačića molimo Vas da koristite poveznicu niže:
Prihvaćam Pročitaj više
Skip to content