Dragi roditelji,

prilažemo link na kojem možete s djecom pogledati edukativni film s ciljem promicanja sportskih aktivnosti u djece vrtićke i niže osnovnoškolske dobi.

Nastao je u okviru europskog projekta s ciljem poticanja tjelesnih aktivnosti u djece. Koordinator u RH je Ministarstvo turizma i sporta.

Dječji vrtić Marjan posvećuju veliku važnost zaštiti osobnih podataka naših korisnika. Politika zaštite osobnih podataka uređuje način postupanja s informacijama koje Dječji vrtić Marjan obrađuju odnosno prikupljaju prilikom posjeta našoj internet stranici. Napominjemo kako se obrada prikupljenih osobnih podataka temelji na jednoj od zakonitih osnova obrade u skladu s Općom uredbom o zaštiti podataka. Za potpuni tekst Politike zaštite osobnih podataka i politike kolačića molimo Vas da koristite poveznicu niže:
Prihvaćam Pročitaj više
Skip to content