Tijekom mjeseca listopada, povodom obilježavanja dana kruha, skupine u DV Koralj: Papaline, Periske i Dupini s pedagoginjom i zdravstvenom voditeljicom posjetile su sklop starih mlinica uz izvor rijeke Grab. Također smo posjetili heliodrom i hipodrom Sinj.

Dječji vrtić Marjan posvećuju veliku važnost zaštiti osobnih podataka naših korisnika. Politika zaštite osobnih podataka uređuje način postupanja s informacijama koje Dječji vrtić Marjan obrađuju odnosno prikupljaju prilikom posjeta našoj internet stranici. Napominjemo kako se obrada prikupljenih osobnih podataka temelji na jednoj od zakonitih osnova obrade u skladu s Općom uredbom o zaštiti podataka. Za potpuni tekst Politike zaštite osobnih podataka i politike kolačića molimo Vas da koristite poveznicu niže:
Prihvaćam Pročitaj više
Skip to content