DV Marjan - Dani kruha

Tijekom listopada djeca su uživala u obilježavanju Dana kruha kroz razne aktivnosti: pečenje kruha, štrudli, pizze, kreiranje recepata, posjet Antoničinom mlinu gdje su sudjelovala na radionici i pekli svoja peciva, posjet okolnim pekarama, obilježavanje Dana jabuka.. U ovom mjesecu posebno je svaki kutak naših vrtića mirisao po kruhu, pecivima i odisao toplim jesenskim ozračjem.

U fotogaleriji pogledajte neke od aktivnosti:

DV KORALJ-Antoničin mlin u Žrnovnici su posjetile skupine Dupini i Nanari, djeca engleskog programa Goldfish u pekarnici, pripremi pizze, skupina Papaline peče svoj kruh

DV CRVENKAPICA

DV PAHULJICA

DV VESELI DANI

DV POTOČNICA 1 – ENGLESKI PROGRAM I DV VESELI DANI – gledali smo kazališnu predstavu Pec Ivo na temu obilježavanja Dana kruha u Gradskom kazalištu lutaka