Tijekom listopada u DV Koralj uživali smo s djecom u mirisima kruha gotovo svaki dan s obzirom da je svaka skupina s djecom pripremala poneki ukusni krušni proizvod. Teško je reći u čemu su djeca više uživala, pripremi pizze, štrudela, banana kruha, kiflica ili muffina..Sunčane dane koristili smo za posjet okolnim pekarnicama i mlinicama. U suradnji s udrugom Most na Svjetski dan beskućnika, 10.listopada, djeca skupine Dupini i Papaline s odgojiteljicama i pedagoginjom su posjetila udrugu uz poklon krušnih slastica koje su pripremili.

Dječji vrtić Marjan posvećuju veliku važnost zaštiti osobnih podataka naših korisnika. Politika zaštite osobnih podataka uređuje način postupanja s informacijama koje Dječji vrtić Marjan obrađuju odnosno prikupljaju prilikom posjeta našoj internet stranici. Napominjemo kako se obrada prikupljenih osobnih podataka temelji na jednoj od zakonitih osnova obrade u skladu s Općom uredbom o zaštiti podataka. Za potpuni tekst Politike zaštite osobnih podataka i politike kolačića molimo Vas da koristite poveznicu niže:
Prihvaćam Pročitaj više
Skip to content