Povodom obilježavanja Dana sigurnijeg interneta (6.veljače) u DV Koralj u skupinama Periske, Ježinci i Goldfish, pedagoginja i odgojiteljice su održale radionicu za djecu: Netica u misiji dječje sreće. Uz korištenje materijala Centra za sigurniji internet, obilježili smo Dan sigurnog interneta pod sloganom Gejmaj sigurno-zajedno za bolji internet. Radionički materijal nas je potaknuo na daljnje promišljanje teme i proradu s djecom: kvaliteta medijskog sadržaja, vrijeme provedeno na medijima, kritičko korištenje medija uz prisutnost roditelja, alternativne aktivnosti, osjećaji koji se javljaju konzumiranjem raznog medijskog sadržaja, itd.

Dječji vrtić Marjan posvećuju veliku važnost zaštiti osobnih podataka naših korisnika. Politika zaštite osobnih podataka uređuje način postupanja s informacijama koje Dječji vrtić Marjan obrađuju odnosno prikupljaju prilikom posjeta našoj internet stranici. Napominjemo kako se obrada prikupljenih osobnih podataka temelji na jednoj od zakonitih osnova obrade u skladu s Općom uredbom o zaštiti podataka. Za potpuni tekst Politike zaštite osobnih podataka i politike kolačića molimo Vas da koristite poveznicu niže:
Prihvaćam Pročitaj više
Skip to content