Dana 29.9. DV Crvenkapica prigodnom šetnjom (s transparentima pred nadolazeću utakmicu) obilježila je Dan policije i blagdan sv. Mihovila posjetivši splitsku rivu gdje je održana prezentacija policijske opreme. Od 10 do 12 sati djeca su se mogla upoznati s radom policije, razgledati opremu i službena vozila.

Dječji vrtić Marjan posvećuju veliku važnost zaštiti osobnih podataka naših korisnika. Politika zaštite osobnih podataka uređuje način postupanja s informacijama koje Dječji vrtić Marjan obrađuju odnosno prikupljaju prilikom posjeta našoj internet stranici. Napominjemo kako se obrada prikupljenih osobnih podataka temelji na jednoj od zakonitih osnova obrade u skladu s Općom uredbom o zaštiti podataka. Za potpuni tekst Politike zaštite osobnih podataka i politike kolačića molimo Vas da koristite poveznicu niže:
Prihvaćam Pročitaj više
Skip to content