“Čitatelj živi tisuću života prije smrti. Čovjek koji nikada ne čita živi samo jedan.”(G.R.R.Martin)

Svakodnevnim aktivnostima tijekom cijele godine potičemo razvoj rane i obiteljske pismenosti. Posebno obilježavamo niz datuma posvećenih čitanju, pa smo tako obilježili i Dan bajki. U skupini Goldfish u DV Koralj ove godine odabrali smo Naopake bajke i uživali u ponešto drukčijim bajkama s ne tako tipičnim završetkom. Samo obilježavanje nastavilo se puno dulje zahvaljujući suradnji s našim divnim roditeljima u skupini. Osmislili su čitaonice i radionice s raznim pričama: Djedov tajni div, Medo i klavir, Ježeva kućica, Hrkalo i drijemalo, Kratkovidna žirafa. Hvala na suradnji tati Marijanu, mamama Daši, Jeleni, Sandri. Radujemo se svim budućim suradnjama i još ponekim najavljenim čitaonicama roditelja.

Skip to content